Apie mus

Mūsų įmonė dirba nuo 1996 metų, todėl esame savo srities profesionalai ir galime pasigirti puikia kokybe, nepriekaištingo darbo atlikimu, ilgaamžiška produkcija… Kuri yra ne tik gražus vaizdas jūsų akims, bet ir poilsio, pramogų visuma, nes mes gaminame: Pirtis, rąstinius namelius, vasarnamius, lauko baldus, smėlio dėžes, supynes, vazonus gėlėms, medinius tiltelius, pavėsines, sodo baldus, baldus terasai, skiedras stogams, medines duris, spinteles, komodas, vaikų žaidimo namelius, šviestuvus…

 

Ąžuolas – jėgos, stiprybės ir ilgaamžiškumo simbolis. Patyrusių meistrų rankomis mūsų įmonėje baldai gaminami iš ąžuolo masyvo. Šakos, gumbai, medžio kreivumas išryškina gaminių unikalumą ir suteikia savitumo. Įvairių formų ir dydžių stalai, suolai bei krėslai puikiausiai tiks terasose, soduose, atokesniuose sodybos kampeliuose. Pavėsinės apsaugos nuo saulės ir lietaus.Nurodomi tik tipiniai pavyzdžiai, kurių gamyba vykdoma šiuo metu.

 

Visi medžio dirbiniai ir jų detalės yra padengiama impregnantu, o po to kelis kartus dažoma Vokiška “Remmers” produkcija, kuri padeda apsaugoti medieną ir išlaikyti jos ilgaamžiškumą. Nuo saulės ir vėjo poveikio atsiranda nedideli įtrūkimai, kurie suteikia dar didesnio natūralumo.

 

Rekomenduojama lauko baldus, bei kitą produkciją vieną kartą per sezoną lengvai perdažyti, esant lietingiems orams, suolus ir kėdes paversti link stalo, kad ant jų nesilaikytu vanduo. Matmenis, komplektaciją bei apdailą užsakovas gali pasirinkti savo nuožiūra.

[lg_gallery]

SVARBU
Mes pirmieji Lietuvoje pradėjome gaminti šią produkciją ir gražinti jūsų aplinką!

UAB "LAUKBALDIS" Dapkiškių km., Tauragės raj.
Tel. +370 687 25388
El.paštas - pavesine1@gmail.com